فیلم های آموزشی

فیلم آموزشی S7-200 Fundamentals

این مجموعه که به معرفی و تشریح بخش های داخلی S7-200 می پردازد بر 4 بخش زیر تقسیم بندی می شود :|_ Introduction to the Simatic S7-200|_ Physical Layout and Expansions|_ Operation and Display|_ S7-200 HighLights..

82,400ریال

فیلم آموزشی SCALANCE Demonstation System

این فیلم آموزشی توسط شرکت زیمنس تهیه گشته و به زبان انگلیسی می باشد . فهرست این مجموعه آموزشی را در زیر می توانید مشاهده کنید . این محصول در قالب یک CD ارایه گشته است .   SCALANCE Demonstation system | |__ Networks IN AUTOMATION TECHNOLOGY | |_development and requirements for industrial ne..

82,400ریال

فیلم آموزشی Simatic Step7 Step by Step

این فیلم آموزشی محصولی از طرف شرکت زیمنس و به زبان انگلیسی می باشد .  General description“STEP 7 Step by Step” is a tool to lower the learning curve of STEP 7. The CD is targeting first users or occasional users of STEP 7 and guides them through the basic tasks in the design, configuration, progra..

82,400ریال

فیلم آموزشی Step7 Presentation

این فیلم آموزشی محصولی از طرف شرکت زیمنس و به زبان انگلیسی می باشد . 1_ SIMATIC Software Overview                             |__ Introduction                             |__ Planning and Configuring                             |__ Implementation and Module Testing                             |__ ..

87,550ریال

فیلم آموزشی Step7 Process Diagnostics

این فیلم آموزشی محصولی از طرف شرکت زیمنس و به زبان انگلیسی می باشد .   1_ Problem               |__ A typical problem in automation engineering2_ Basic Principles               |__ Principles of Technical Diagnostic , Maintenance Strategies , System Process Diagnostics3_Products & Tools          ..

82,400ریال

فیلم آموزشی WinCC flexible Presentation

فیلم آموزشی که سازنده آن شرکت زیمنس می باشد . این محصول مولتی مدیا به زبان انگلیسی بوده و در آن در مورد امکانات نرم افزار و کاربردهای آن و ... بحث شده است . این محصول در قالب یک DVD ارائه گشته است..

87,550ریال

فیلم آموزشی الکترونیک مقدماتی

این مجموعه شامل آموزش الکترونیک مقدماتی به زبان انگلیسی می باشد که در 3 قسمت با نام U Can Do Electronic تهیه شده است و با حجمی بیش از 1.5 گیگا بایت عرضه می شود . در این فیلم با عناصر پایه نظیردیود ، ترانزیستور و ... و عملکرد آنها آشنا می شوید ...

87,550ریال

فیلم آموزشی دستکاری و تنظیم سیمکارت موبایل

این فیلم نحوه دستکاری و تنظیم سیم کارت های موبایل را آموزش می دهد. از آموزش کپی کردن شماره تلفن ها از سیم کارت به سیم کارت دیگری تا قابلیت ساخت آداپتور حهت استفاده دو سیم کارت همزمان در یک موبایل. این آموزش تصویری را به تمامی علاقه مندان پیشنهاد می کنیم. این مجموعه به زبان انگلیسی و بر روی ی..

97,850ریال

فیلم آموزشی ساخت پنل های خورشیدی سایز بزرگ

این فیلم که به زبان انگلیسی می باشد ، ساخت پنل های خورشیدی در سایز بزرگ و خانگی را آموزش می دهد که با حجم 1.7 گیگ بر روی یک دی وی دی عرضه شده است ...

128,750ریال

فیلم های آموزشی Altium Designer | زبان اصلی

AltiumDesigner یا همان PROTEL DXP نرم افزار قدرتمندی است که برای پیاده سازی شماتیک ، طراحی PCB و آنالیز مدارهای آنالوگ و برخی مدار های دیجیتالی طراحی شده است . شرکت سازنده این نرم افزار به منظور معرفی امکانات گسترده و وصیع نرم افزار و همچنین آموزش تمامی قسمتهای آن ، بعد از هر بروز رسانی ن..

139,050ریال

مجموعه آموزشی AutoCAD 2011 Tutorials - lynda.com

این مجموعه محصولی از شرکت Lynda.com می باشد که به زبان انگلیسی ارائه شده است و با عنوان Lynda.com - AutoCAD 2011 Tutorials - Tips, Tricks and Industry Secrets روانه بازار شده است .   برخی از عناوین آموزشی مجموعه: 1- مقدمه خوش آمدگویی نحوه استفاده از فایل های تمرین اضافه کردن فایل های ..

58,749ریال

مجموعه حرفه ای فیلم های آموزشی تعمیر لپتاپ (شامل DVD ـ 5)

مجموعه ای کامل از تعمیر لپتاپ با کیفیتی بسیار زیاد (960x540 HD) که می تواند شما را به راحتی به یک تعمیرکار لپتاپ مبدل سازد . این مجموعه توسط یکی از بزرگترین شرکت های تعمیر لپتاپ به نام Podnutz تهیه گشته است . در این مجموعه بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران این مرکز به صورت بسیار صریح و بدو..

360,500ریال

نمایش 1 تا 12 از 32 (3 صفحه)